2019-04-19 15:36:16
Namelis medyje vasarai

Namelis medyje skirtas gyvenimui ir nakvynei vasaros arba žiemos metu

Namelis medyje gali būti skirtas tiek vasarai, tiek žiemai. Vasarnamis gali būti be sienų, kaip pavėsinė, arba su visomis sienomis, durimis, laiptais, turėklais ir mediniu arba permatomu stogu. Žiemai reikia pasiruošti kur kas labiau, namelis turi būti sandarus, apšiltintas ir turėti visas kominikacijas: elektrą, vandenį. Viskas įmanoma, tačiau sprendimas priklauso nuo biudžeto. Tokio namelio konstravimas yra sudėtingas procesas. Mes turime paruošti brėžinius, paskaičiuoti konstrukcijos apkrovimo jėgą ir pasirinkti tinkamiausius tvirtinimo variantai. Taip pat vasarnamio arba namelio medyje žiemai statyba labai priklauso nuo aplinkos. Medžiai turi būti dideli, subrendę ir stiprūs. Kitu atveju būtina naudoti polius.

Inžinerinius sprendimus palikite mums

Suprojektuosime namelio medyje konstrukciją, užsakysime medieną ir nupirksime tvirtinimo detales, atvešime visas medžiagas į Jūsų sklypą. Surinksime platformą, sienas ir stogo konstrukciją. Uždengsime stogą, įdėsime duris, langus ir pagal jūsų pageidavimą sukonstruosime laiptus. Prireikus įbetonuosime polius. Peržiūrėkite mūsų pastatytus namelius medžiuose.

Norite įsirengti namelį medyje ir jūs? Susiekite su mumis jau dabar!

Šis įrašas turi vieną komentarą

  1. pergola

    Na ir kaip sekasi įgyvendinti šią idėją? Mano sūnus irgi labai nori, bet nežinau, daug vargti ir neaišku ar pasiteisins. Šiemet nupirkau tiesiog pavėsinę į kiemą, namiškiams pasiteisino, iš tikrųjų daugiau būnam lauke. Turbūt reikia pradėti kauptis pavasario namelio statyboms…

Parašykite komentarą