Asmens duomenų naudojimas

Namasmedyje.lt interneto svetainė priklauso WordPress tinklaraščių grupei, kur gali būti naudojami tam tikri asmens duomenys, pvz., slapukai (angl. cookies). Taip pat naudojame MailChimp naujienlaiškių siuntimo sistemą, kurioje naudojami prenumeratorių el. paštai. Pateikiame informaciją apie tai, kaip slapukai naudojami, paliekami jūsų įrenginyje ar pašalinami.

Asmens duomenų jokiomis aplinkybėmis neatskleidžiame trečiosioms šalims išskyrus Lietuvos respublikos įstatymų numatytais atvejais. Klientų ir prenumeratorių duomenis administruoja UAB “Namas medyje”  įmonės direktorius.

Namasmedyje.lt klientai ir prenumeratoriai turi teisę žinoti kaip tvarkomi jų asmens duomenys ir gali kreiptis dėl duomenų panaikinimo. Kreiptis reikėtų el. paštu info@namasmedyje.lt nurodant pageidavimą.

Siekdami maksimaliai apsaugoti klientų duomenis naudojame saugesnį SSL duomenų kodavimo sertifikatą.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš tinklaraščio į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia tinklaraščiams išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma tinklaraščių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių.
Slapukų būna: laikinieji – pašalinami, kai uždaroma naršyklė; nuolatiniai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Taip pat slapukai būna:

  • būtinieji, t.y. būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po svetainė ir naudotis jo funkcijomis;
  • funkcijas gerinantys, t.y. renka informaciją apie tai, kaip naudojamasi svetaine, tačiau šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją;
  • funkciniai, t.y. slapukai, kurie leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (vardas, kalba, regionas ir pan.) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas;
  • tiksliniai arba reklaminiai, t.y. naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus.

Slapukų šalinimas

Naudojant slapukus, Jūs atpažįstamas kaip lankytojas, pagal Jūsų poreikius pritaikomas turinys. Naudojant slapukus, mums lengviau suvokti vartotojų poreikius. Gauti lankomumo statistiniai duomenys naudingi norint nustatyti interneto svetainės efektyvumą ir ją tobulinti. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad asmens duomenų mes niekada neįrašome, išskyrus atvejį, jei nutariate registruotis ar esate atpažįstamas kaip banko klientas.

Namasmedyje.lt slapukai gali būti kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų teikėjų paslaugomis, pavyzdžiui, bendrovės „Google Inc.“ paslauga „Google Analytics“. Laikoma, kad interneto svetainės lankytojai sutinka, kad būtų naudojami slapukai, jei tam pritaikyta jų interneto naršyklė.

Kodėl naudojame slapukus?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, tačiau tokiu atveju galite netekti galimybės naudotis kai kuriomis ar daugeliu tinklaraščio funkcijų, kurios būtinos, kad svetainė veiktų kaip dera.