Mediniai nameliai vaikams

PASIRINKITE DYDĮ IR FORMĄ

ATVEŠIME SURINKTĄ

5 metŲ GARANTIJA

KLIENTO ATSILIEPIMAS

Darželio vadovė Sigita Mumgaudienė sako: „Norėjome, jog vaikai žaistų iš natūralių medžiagų pagamintame namelyje, todėl pasirinkome medinį namuką. Džiaugiamės, kad veiklos namelyje randa ir vyresni ir mažiausieji darželio vaikai. Namelis jau spėjo tapti ir žaislų parduotuve ir erdve pasireikšti „namų tvarkytojams“ su šluotomis, jau ištyrinėti visi namelio kampai ir netgi stogas.“

Saugumas

Nameliai gaminami vadovaujantis Europos standartu dėl vaikų žaidimų aikštelių saugumo.  Nameliai neturi varstomų durų ar langų ir kitų judančių bei pavojingų elementų.  Visos kritinės namelio dalys apvalinamos, vengiama aštrių briaunų, namelio kampai papildomai apdirbami, kad būtų saugūs ir malonūs liesti.

Stiprumas

Namelio stiprumas užtikrinamas naudojant karkasinių namų statybos technologijas . Taip pat stiprumą užtikrina „pamatų“ naudojimas Grindims naudojame terasines lentas, sienoms – 19–20 mm lauko dailylentes . Langų ir durų angos apdirbamos papildoma apdaila.

Ilgaamžiškumas

Vaikų žaidimų nameliui suteikiame 5 metų garantiją. Garantija apima namelio medienos apsaugą nuo puvimo, nuo savaiminio lūžimo. Grindų rėmo (pamato) ilgaamžiškumas užtikrinamas naudojant tik vakuumu impregnuotą medieną. Gaminant namelį pasirūpinama, kad nebūtų vietų, kur gali kauptis vanduo.

Gaminamų vaikų žaidimo namelių savybės:

  • Naudojamos medžiagos: vakuumu impregnuota mediena, terasinės lentos, lauko dailylentės, laminuota vandeniui atspari fanera stogo dangai, neskaldantys medvaržčiai ir vinys. Langų „stiklinimui“ naudojamas 3 mm monolitinis polikarbonatas arba kiti sprendimai, užtikrinantys vaikų saugumą.
  • Mobilumas: namelį atvežame visiškai surinktą arba surenkame vietoje iš skydų. Surinktas namelis gali būti lengvai perkeliamas, transportuojamas. Net savo kieme namelį galėsite perstumti ar pervežti į kitą vietą.
  • Matmenys: gaminamų namelių dydžiai yra nuo 1,4 m×1,5 m ploto iki 4 m×2,5 m ploto (pagal poreikį galime pagaminti ir didesnius). Namelių aukštis gali svyruoti nuo 1,8 m iki 2,5–2,7 m ties kraigu. Mažiausias galimas praėjimų plotis – 60 cm. Langų be „stiklinimo“ palangės aukštis – daugiausia 60 cm nuo žemės, „stiklintų“ langų matmenys neribojami. Nameliai gaminami taip, kad į vidų lengvai galėtų patekti suaugęs žmogus ir padėti bėdoje esančiam vaikui.
  • Namelių formos ir dizainas: namelį galime gaminti pagal savo dizainą arba pagal kliento viziją, poreikį, norą ar turimą dizainą. 
  • Augant vaikams namelis gali tobulėti. Į langų ertmes gali būti sudėti langai su stiklo paketais, įstatytos durys, įrengta sandari grindų danga (paprastai grindys dedamos su tarpais, kad išbėgtu vanduo), namelis gali būti apšiltintas ir atlikta vidaus apdaila, suvedžiota elektros instaliacija.
  • Galimi apdailos variantai.
  • Galime papildomai pagaminti įvairius žaidimo elementus: tiltelius, virtuvėles, laipiojimo ir žaidimo dėžes, namelio baldus, tvoreles ir panašiai. 

Kitos namelio panaudojimo galimybės

Sudėjus langus, duris, apšiltinus namelis gali tapti laisvalaikio erdve ar kambariu, biuru, dirbtuvėlėmis, vasaros miegamuoju, skaitykla, grojimo studija ir t.t. Visi kiti kūrybingi namelio panaudojimo variantai taip pat galimi, jeigu reikia, galime namelį modifikuoti ir pritaikyti specifiniams poreikiams (užkelti ant pontonų ar valties, įkelti į medį, pakabinti ant lynų ir t. t.).

Susisiekite su mumis