2019-04-24 11:33:25
Vaikų žaidimo aikštelės

Projektuojame, gaminame ir įrengiame vidaus bei lauko vaikų žaidimo aikšteles

Aikštelės gali turėti įvairius priedus: užlipimo tinklą ar sienelę, čiuožyklą, nusileidimo trosą su automatiniu gražinimu ir gaisrininko stulpą. Dekoracijos – dar platesnė sritis, kurioje galite išlaisvinti savo vaizduotę.

Dažniausia namelio medyje paskirtis – vaikų žaidimo aikštelė. Būdami vaikai statydavome namelius medžiuose iš šakų, lentų ir politeleno. Jie nebudavo estetiški, tačiau tapdavo puiki, užmaskuota žaidimo erdvė, gerai paslėpta tarp medžių lapų. Atėjus žiemai žaidimo aikštelė medyje budavo paliekama likimo valiai ir kitais metais reikėdavo statyti naują. Suaugus atina metas sokonstruoti namelį medyje savo vaikams.

Vaikų žaidimo aikštelės medyje konstravimas gali būti labai smagus procesas. Pastačius svarbiausius tvirtinimus, stogelį ir sienas reikia jį dekoruoti. Į šį procesą gali įsitraukti visa šeima. Močiutė padovanoti išsiuvinėtas užuolaidas, mama įrengti lėlių kampelį, o vaikai paišydami, dažydami ir visaip kitaip spalvindami namelį, kad jis būtų linskmas ir jaukus.

Inžinerinius sprendimus palikite mums

Suprojektuosime aikštelės konstrukciją, užsakysime medieną ir nupirksime tvirtinimo detales, atvešime visas medžiagas į Jūsų sklypą ir surinksime platformą. O Jūs smagiausius darbus galėsite atlikti kartu su vaikas.

Parašykite komentarą