Bendra informacija

Plaformos plotas: 4×2 m, kampai apipjauti.
Apdaila: platforma gaminta iš obliuotos, džiovintos medienos. Rudai impregnuotos terasos lentos. Namelis ir turėklai iš obliuotos medienos, lauko dailylentės, stogas iš drėgmei atsparios laminuotos faneros. Platforma kabinta ant amerikietiško tipo metalinių varžtų.
»Namelio medyje projektas«

Namelis_medyje_du_berzai-23

Tvirtinimo detalės

Beržai yra greitai augantys medžiai, todėl dėl konstrukcijos tvirtumo ir saugumo panaudojome “amerikietiško” tipo tvirtinimus. Metaliniai tvirtinimai, negiliai įsukami į medį. Amerikiečių praktika rodo, kad ilguoju laikotarpiu medis geriau susitvarko su šiais tvirtinimais, nei su pas mus įprastu laipiojimo parkų principu, kai kamienai suspaudžiami lentomis ir srieginiais strypais. Svarbiausia gręžiant nepažeisti medžio šerdies, tokiu būdų žievė traumuojama mažiau nei laipiojimo parko suspaudimo principu.

Kliento komentaras

„Mes labai patenkinti. Siūlymai buvo protingi ir lankstūs, dizainas mano akimis ne eilinis – yra fantazija ir meno elementas (stogas įdomus, labai gražus vienas “atviras” šonas be dailylenčių), balkonai abiejose pusėse. Kas irgi labai svarbu, namelis puikiai derinasi su savo aplinka – tinkamo dydžio, su lengvai atrodančia struktūra. Procesas irgi buvo labai sklandus – pirma Vaidas pastatė platformą pagal aplinkos galimybes, o tada Ieva pasiūlė dizainą pagal platformą. Sodyba kaime, o aš dirbantis Vilniuje nei vieną kartą neturėjau važiuoti statybos metu, viską pavyko suorganizuoti ir nuspręsti nuotoliniu būdu.
Idėja gimė iš to, kad turim tris mažus vaikus ir mums svarbu, kad vasara jiems būtų magiška, kad galėtų praleisti laiką sodyboje ir gamtoje – o aš ne tas, kuris galėtų padaryti tokį projektą saugiai, profesionaliai ir gražiai. Vyriausias vaikas ką tik pradėjo rimtai skaityti, įtariu namelyje dings su knygom šią vasarą.“

Šis įrašas turi vieną komentarą

  1. Ieva

    Sveiki,domina tokio namuko medyje preliminari kaina?

Parašykite komentarą