2019-04-30 10:12:33
Namelis medyje prie Žuvinto biosferos rezervato

Unikalus namelis medyje apsuptas gamtos

Dauguma namelių medžiuose Lietuvoje yra įrengti privatiems asmenims, todėl šiai problemai išspręsti mes nusprendėme pastatyti namelį kuris bus prieinamas visiems. Mes norime, kad kiekvienas galėtų atvykti ir praleisti laiką ramioje ir gražioje gamtoje mūsų namelyje medyje. Tai namelis skirtas tiems, kurie nori atitrūkti nuo streso, miesto ir jo greito gyvenimo būdo, vietoj to praleisdami laiką savo svajonių vietoje – gamtoje, kurioje nieko nėra aplinkui kas jums trukdytų atsipalaiduoti. Šiame svajonių kampelyje jūs galėsite ne tik atsikvėpti nuo kasdieninės rutinos, bet ir pasiklausyti begalės įvairių paukščių giesmių. Namelis medyje bus įrengtas su šildymo sistema kartu su sienų, grindų ir stogo izoliaciacija, todėl čia galėsti praleisti net ir šalčiausią žiemos naktį. Čia galėtumėte sutikti savo ateinančias 2019 m. Kalėdas, 2020 m. Naujuosius metus arba Valentino dieną.

Šis namelis medyje bus geriausiai pritaikytas vienam arba dviems asmenims. Jame paukščius galėsite stebėti nuo ankstyvo pavasario iki velyvo rudens. Namelis medyje yra vos už kelių kilometrų nuo Žuvinto biosferos rezervato kuriame ir rasite įvairių dar jums neregėtų rūšių paukščius. Apsistojus pas mus jūs galėsite kada norėsite aplankyti Žuvinto biosferos rezervatą, grožėtis gamtos vaizdais, paukščių giesmėmis, o atėjus vakarui praleisti naktį namelyje medyje. Daugiau informacijos apie Žuvinto biosferos rezervatą galite rasti čia.

Taigi norime pasiūlyti savo projekto dalyviams ir rėmėjams galimybę pirmiesiems apsistoti mūsų namelyje medyje už mažesnę kainą. Taip pat išanalizavome visus reikiamas veiksnius namelio statybai tokius kaip reikalingas biudžetas, sukurta namelio medyje vizualizacija ir įrengimo veiksmų planą.

Veiksmų planas

  • iki 2019 m. balandžio 15 d. platformos įrengimas. Ši dalis priklausys nuo oro sąlygų ir nuo to kaip greitai ateis pavasaris.
  • iki 2019 m. birželio 1 d. namelio medyje įrengimas. Tai priklausys nuo įmokų, kurias gausime. Jei surinksime pilną reikiamą sumą namelis medyje bus įrengtas pilnai kaip ir planuota.
  • iki 2019 m. birželio 15 d. namelio medyje įrengimo baigimo darbai ir svečių kvietimas. Taip pat iki tos dienos bus įrengta stovyklavietė ir židinys netoli namelio medyje. Vėlgi tai labai priklausys nuo surinktos pinigų sumos.

Visi prisidėję prie projekto galės apsistoti šiame namelyje medyje pirmieji pradedant nuo 2019 m. vasaros ir vėliau, priklausomai nuo jums patogaus laiko.

Ko mums reikia namelio medyje įrengimui

Mes jau esame pasirinkę namelio medyje įrengimo vietą, susitarėme su savininkais, bei sudarėme 3D brėžinius ir turime visas reikalingas medžiagas platformos įrengimui. Norint įrengti šį namelį medyje mums reikia 7000 EUR / 7971 USD medžiagoms ir darbuotojams samdyti. Bendra projekto suma yra 7790 EUR / 8870 USD. Apie 10 % sumos mes patys padengsime savomis lėšomis.

Nepavykus surinkti reikiamo pinigų kiekio, namelį medyje pastatysime mažesniu mastu su mažiau privalumų. Tai bus nurodyta vėliau priklausant nuo surinkto biudžeto.

Poveikis

  • Dauguma namelių medžiuose Lietuvoje yra pastatyti privatiems asmenims, dėl to žmonės negali pasinaudoti galimybe apsistoti viename iš jų. Mes tai pakeisime ir sukursime tokią galimybę kiekvienam apsistoti arba net gi pagyventi ilgesniam laikui.
  • Namelis medyje bus įrengtas šalia vieno iš svarbiausių Europoje biosferos rezervato. Taigi žmonės turės šansą apsistoti netoli šios stebuklų pilnos vietos.
  • Žmonėms tai padės atsipalaiduoti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Galimos rizikos

  • Namelio medyje platforma yra gana didelė, todėl ją bus sunkiau pritvirtinti nepažeidus pačių medžių.
  • Vienas iš mūsų pagrindinių tikslų – nepažeisti medžių ant kurių bus rengiamas namelis medyje.
  • Nesurinkti visų reikiamų lėšų namelio medyje įrengimui. Tokiu atveju būsime priversti namelį sttatyti mažesniu mastu su mažiau privalumų.

Daugiau būdų kuriais galite mums padėti

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Parašykite komentarą

Close Menu